ÜBERSETZUNGEN DEUTSH-POLNISCH UND POLNISCJ-DEUTSCH IN AACHEN
Lisiecki


TŁUMACZENIA NIEMIECKO-POLSKIE
I POLSKO-NIEMIECKIE W AKWIZGRANIE

WITAMY NA NASZYCH STRONACH!

JOACHIM LISIECKI
oraz WIESŁAWA LISIECKI – tłumacze przysięgli języka polskiego w Akwizgranie /Aachen/, zaprzysiężeni przez Prezesa Sądu Apelacyjnego w Kolonii.

Pomagamy w przekładzie dokumentów urzędowych, tłumaczeniu umów, aktów notarialnych, a także wszelkich innych tekstów wymagających uwierzytelnienia tłumacza przysięgłego. Każde zlecenie wymaga indywidualnej analizy i wyceny.

Oferujemy nasze usługi Policji, Policji Federalnej, Urzędowi Celnemu, Prokuraturze, Sądowi Rejonowemu i Okręgowemu w Akwizgranie, Konsulatowi Generalnemu RP w Kolonii, Wydziałowi Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego w Kolonii, biurom tłumaczeń oraz firmom i osobom prywatnym. Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu tłumaczeń przysięgłych dokumentów cywilno-prawnych, medycznych, technicznych, finansowych, a także tłumaczeń dokumentów osobistych i samochodowych.

Na życzenie chętnie towarzyszymy w spotkaniach biznesowych i prywatnych, wizytach w urzędach i szpitalach, rozprawach sądowych i wizytach notarialnych. Możemy pomóc w załatwieniu formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także, na życzenie, wystąpić w roli tłumacza podczas ślubu. 

NASZE DZIEDZINY

tłumaczenia - metryki i świadectwa


METRYKI I ŚWIADECTWA
akty wydane przez Urząd Stanu Cywilnego (akty urodzenia, zgonu, zawarcia małżeństwa), dyplomy i świadectwa szkolnetłumaczenia - technika i medycyna


TECHNIKA I MEDYCYNA

certyfikaty, zaświadczenia, rejestry szczepień, zaświadczenia lekarskie, wypisy ze szpitala, opinie biegłych, instrukcje obsługi


tłumaczenia - gospodarka


GOSPODARKA

oferty, zaświadczenia, referencje od pracodawcy, świadectwa pracy, umowy o pracę

tłumaczenia - prawo


PRAWO
umowy wszelkiego rodzaju, wyroki sądowe, pisma procesowe, opinie biegłych, stwierdzenia nabycia spadków, testamenty, pełnomocnictwa, akty notarialne, wypisy z Krajowego Rejestru Sądowego, wypisy z Rejestru Handlowego

KONTAKT
Jesteśmy osiągalni w Akwizgranie.
Jeżeli macie Państwo pytania do nas, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy.
W miare naszych mozliwosci Postaramy się Państwu pomóc. Terminy po uzgodnieniu.

Monheimsallee 2 • 52062 Aachen
t: 0241-15 94 62 • f: 0241-15 94 63  • m: 0177 300 82 63 • e: tlumacz@lisiecki.de

DOJAZDUWAGI DOTYCZĄCA IMPRESSUM, ODPOWIEDZIALNOŚCI I PRAW AUTORSKICH:
Dokładamy wszelkich starań, aby treść naszych stron była poprawna i kompletna. Mimo że regularnie sprawdzamy zawartość, nie możemy zagwarantować, że jest ona poprawna, aktualna i kompletna. Korzystasz z zawartości naszej strony na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych. Operatorzy tych stron ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wszystkie materiały opublikowane na tej stronie są naszą własnością i podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie treści dozwolone jest wyłącznie po uzyskaniu wcześniejszej pisemnej zgody. Wykorzystywanie naszych danych kontaktowych w celach biznesowych lub reklamowych jest zabronione.

 
 
 
E-Mail
Anruf